Hipp bio rýžové oplatky od 8. měsíce 30g

Kód: 2828/BOR
35 Kč 116,67 Kč / 100 g

Zvolte variantu

  • s BIO rýží pro malé děti
  • bez lepku
  • s lahodnou ovocnou chutí

 

Detailní informace

Příchuť: Borůvkové
na objednání, nákup v pondělí 17.5., odesíláme 18.5. | 2828/BOR
35 Kč
Příchuť: Malinové
na objednání, nákup v pondělí 17.5., odesíláme 18.5. | 2828/MAL
35 Kč
Příchuť: Jablečné
na objednání, nákup v pondělí 17.5., odesíláme 18.5. | 2828/JAB
35 Kč

Detailní popis produktu

HiPP BIO borůvkové rýžové oplatky jsou vyrobeny z pufované bio rýže a díky obsaženému bio borůvkovému pyré a bio jablečné šťávě z koncentrátu mají jemně sladkou ovocnou chuť. Jsou lehce stravitelné, bez přídavku cukrů a svou velikostí ideálně padnou do dětské ruky. HiPP Bio borůvkové rýžové oplatky jsou skvělou svačinkou na cesty nebo na doma.

Složení: BIO rýže* 84 %, BIO koncentrát jablečné šťávy* 14 %, BIO borůvkové pyré* 1,6 %, BIO koncentrát mrkvové štávy* * z ekologického zemědělství

BIO rýže* 84 %, BIO koncentrát jablečné šťávy* 14 %, BIO borůvkové pyré* 1,6 %, BIO koncentrát mrkvové štávy* * z ekologického zemědělství

HiPP BIO Jablečné rýžové oplatky jsou vyrobeny z pufované bio rýže a díky obsažené bio jablečné šťávě mají jemně sladkou chuť. Jsou lehce stravitelné, bez přídavku cukrů a svou velikostí ideálně padnou do dětské ruky. HiPP BIO Jablečné rýžové oplatky jsou skvělou svačinkou na cesty nebo na doma.

Složení: BIO rýže* 83 %, BIO koncentrát jablečné šťávy* 17 %* z ekologického zemědělství

Hipp BIO malinové rýžové oplatky bez obsahu lepku jsou vyrobeny z BIO rýže a BIO malinové šťávy. Oplatky padnou skvěle do dětských rukou vzhledem ke svému malému kulatému tvaru. Jsou vyrobeny bez přídavku cukrů (obsahují pouze přirozeně se vyskytující cukry), aromat, barviva a konzervačních látek.

Složení BIO rýže 83%, BIO koncentrát z jablečné šťávy 15%, BIO celozrná rýže. BIO koncentrát z malinové šťávy, BIO koncentrát z mrkvové šťávy. MŮŽE OBSAHOVAT STOPY SEZAMU A SÓJI.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: