Informace pro vás


Viss citrus

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 
Dostupnost na objednání
Cena 51 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 2277
Kategorie Prostředky na úklid
 

Viss Citrus cream

_x000D_

 

_x000D_

Viss Citrus - krémový abrazivní čisticí přípravek, který čistí do hloubky a příjemně voní po citronech. Jeho složení kombinující sílu mikrokrystalů a odmašťujících látek odstraní i špínu, o které jste si mysleli, že se jí už nikdy nezbavíte.

_x000D_

Přípravek je vhodný pro čištění v kuchyni, koupelně a v celém domě. Odstraňuje nejodolnější špínu, vodní kámen a zbaví vás i mastnoty, zůstane jen čistota a lesk. Před použitím na choulostivé povrchy a materiály, na jakékoliv atypické a lakované povrchy a hliník vyzkoušejte nejprve na malé nenápadné ploše. Po použití ihned důkladně opláchněte, vyvarujte se hrubému drhnutí. Před čištěním sklokeramických povrchů je nechejte nejprve vychladnout. Před opětovným zahřátím se ujistěte, že je povrch důkladně opláchnutý.

_x000D_

Varování: POZOR Obsahuje Benzisothiazolinone. Může vyvolat alergickou reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Udržujte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud je to možné. Pokračujte ve vyplachování. Při přetrvávajícím podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc / zajistěte lékařské ošetření.

_x000D_

Dovážíme přímo z Německa

 
 

 


Tento web používá soubory cookie, které slouží k zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely ve své prezentaci. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.