Hipp Dětský talíř bio od 1 roku 250g

Kód: 2780/TES
Tip
Značka: Hipp
66 Kč 26,40 Kč / 100 g

Zvolte variantu

Zdravý oběd v misce
Extra robustní
Ideální, když se děti učí lžíci
S bio masem
Obsah soli vhodný pro děti
Praktické misky ve tvaru srdce lze rychle a snadno připravit v horké vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě

Detailní informace

Druh: Těstovinová abeceda s boloňskou omáčkou
na objednání, nákup 8.3., odešleme 9.3. | 2780/TES
66 Kč
Druh: Těstovinové mušličky s rajčaty a cuketou
na objednání, nákup 8.3., odešleme 9.3. | 2780/TES2
66 Kč
Druh: Mini-rigatoni se smetanovou zeleninovou omáčkou
na objednání, nákup 8.3., odešleme 9.3. | 2780/MIN
66 Kč
Druh: Boloňské špagety
na objednání, nákup 8.3., odešleme 9.3. | 2780/BOL
66 Kč

Detailní popis produktu

Hipp Létající nudle ABC s boloňskou omáčkou je kompletní, zdravé jídlo a obsahuje vysoce kvalitní bio řepkový olej, který poskytuje dítěti přírodní omega-3 mastné kyseliny. Zelenina je jemně napařená a ochucená způsobem vhodným pro děti. Jemné kousky vám pomohou naučit se žvýkat. Od 1 roku.

Dětské bio těstovinové nudle s rajčaty a cuketou od firmy Hipp jsou ochucené pro děti a jsou vhodné pro děti od 1 roku. Miska s cennou biozeleninou je jemně dušená.

Mini rigatoni z organických těstovin Hipp v zeleninově-smetanové omáčce jsou kompletní a zdravé jídlo a obsahují vysoce kvalitní řepkový olej, který dodává vašemu dítěti přirozené omega-3 mastné kyseliny. Zelenina je jemně napařená a ochucená způsobem vhodným pro děti. Jemné kousky vám pomohou naučit se žvýkat. Od 1 roku.

HiPP dětské bio těstoviny špagety Bolognese, pro děti od 1 roku, jsou jemně napařené a porcované v 250g misce tvaru srdce. Chutné menu obsahuje cennou biozeleninu a jeho složení je přizpůsobeno výživovým potřebám dětí. Nabídky HiPP v praktické misce na srdce jsou připraveny k provozu za pár minut. Obzvláště praktická je plastová mísa, která je vhodná pro děti a je odolná proti rozbití.

Alergeny

Obsahuje vejce a vaječné deriváty

Obsahuje obiloviny obsahující lepek a obilné výrobky obsahující lepek

Obsahuje mléko a mléčné deriváty

Obsahuje celer a celerové deriváty

Obsahuje pšenici a její deriváty

 

Pokyny pro skladování

Nepoužívejte zahřáté zbytky.

 

Návod k použití

Jako teplé jídlo pro děti od 1 roku. Nepoužívejte zahřáté zbytky.

Před použitím se ujistěte, že obal a fólie jsou neporušené.

 

příprava

V mikrovlnné troubě *: několikrát probodněte krycí fólii. Zahřívejte 1 minutu na 450 wattů (střední nebo nižší nastavení). * Čas a teplota se mohou lišit v závislosti na zařízení. Mísa není vhodná pro přípravu v horkovzdušné troubě! Dobře promíchejte a zkontrolujte teplotu.

Ve vodní lázni: přiveďte vodu k varu a vyjměte ji z varné desky. Vložte misku do horké vody na 4–5 minut. Sloupněte krycí fólii a dobře promíchejte. Mísa není vhodná pro přípravu v horkovzdušné troubě! Dobře promíchejte a zkontrolujte teplotu.

 

adresa společnosti

HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG

D-85273 PFAFFENHOFEN

 

Nutriční hodnoty

Průměrné nutriční informace na 100 g

Výhřevnost 78 kcal / 329 kJ

Tuk 2,6 g

Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g

Sacharidy 10,8 g

Sacharidy, z toho cukry 2,2 g

Vaječný bílek 2,4 g

Sůl ekvivalent 0,28 g

Sodík 0,11 g

 

Povinné informace

Kontrolní orgán ECO: AT-BIO-301

BIO mušlové nudle s rajčaty a cuketou

Složení: Rajčata * 40%, nudle z mušlí * vařené 26% (voda, krupice SEMOLINOVÁ PŠENICE *, SLEPIČÍ VEJCE *), cuketa * 7%, voda, mrkev *, CELER *, cibule *, rýžové vločky *, slunečnicový olej *, SUŠENÉ MLÉKO *, koření * ( Petržel *, libeček *, česnek *, oregano *, rozmarýn *, pepř *), rýžová mouka *, jodizovaná stolní sůl (stolní sůl, jodičnan draselný), antioxidant 1) (kyselina askorbová, výtažky s vysokým obsahem tokoferolu). * Z ekologické produkce 1) Antioxidanty se používají k ochraně citlivých živin a chutí. Extrakty obsahující tokoferol jsou přírodní rostlinné složky.

 BIO těstoviny s boloňskou omáčkou

Složení: Nudle * vařené 42% (voda, SEMOLINOVÁ PŠENICE *, SLEPIČÍ VEJCE), rajčata * 36%, mrkev * 5%, hovězí maso * 5,0%, cibule *, CELER *, slunečnicový olej *, těstoviny * SEMOLINOVÁ PŠENICE), rajčatová pasta *, rýžový škrob *, jodizovaná stolní sůl (stolní sůl, jodičnan draselný), koření * (oregano *, česnek *, pepř *, rozmarýn *), antioxidanty 1) (kyselina askorbová, výtažky s vysokým obsahem tokoferolu) * Z ekologické produkce. 1) Antioxidanty se používají k ochraně jemných živin a chutí. Extrakty obsahující tokoferol jsou přírodní rostlinné složky.

BIO mini rigatoni v zeleninově-smetanové omáčce s 32% zeleninou

Složení: voda, nudle * vařené 26% (voda, SEMOLINOVÁ PŠENICE *, SLEPIČÍ VEJCE *), cuketa * 12%, rajčata *, mrkev * 7%, SMETANA* 3,5%, cibule *, rýžová mouka *, rýžový škrob *, strouhaný TVRDÝ SÝR *, Slunečnicový olej *, citronová šťáva * z koncentrátu citronové šťávy, jodizovaná stolní sůl (stolní sůl, jodičnan draselný), koření * (oregano *, pepř *, česnek *), antioxidanty (1) (kyselina askorbová, výtažky s vysokým obsahem tokoferolu). * Z ekologické produkce. (1) Antioxidanty se používají k ochraně citlivých živin a chutí. Extrakty obsahující tokoferol jsou přírodní rostlinné složky.

BIO Boloňské špagety

Složení: Rajčata * 45%, špagety * vařené 26% (voda, SEMOLINOVÁ PŠENICE *, SLEPIČÍ VEJCE), voda, mrkev * 5%, hovězí maso * 5,0%, cibule *, slunečnicový olej *, CELER *, rýžová mouka * , Kukuřičný škrob *, jodizovaná kuchyňská sůl (kuchyňská sůl, jodičnan draselný), koření * (oregano *, rozmarýn *), antioxidanty (1) (kyselina askorbová, extrakty obsahující tokoferol). * Z ekologické produkce. (1) Antioxidanty se používají k ochraně citlivých živin a chutí. Extrakty obsahující tokoferol jsou přírodní rostlinné složky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: