Hipp bio ovocné müsli od 10. měsíce 200g

Kód: 2891
74 Kč 37 Kč / 100 g
na objednání, nákup 7.5., odesíláme 8.5.

Ideální pro začátek dne: Dětské ovocné müsli Hipp obsahuje obzvláště jemné kousky, které se snadno žvýkají. Malí průzkumníci mohou podniknout první pokusy o vlastní lžíci. Müsli je přiměřené věku a je přizpůsobeno nutričním potřebám malých dětí a obsahuje pouze přísně testované organické přísady. Od 10. měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje špaldu a špaldové výrobky
Obsahuje ječmen a výrobky z ječmene
Obsahuje obiloviny obsahující lepek a obilné výrobky obsahující lepek
Obsahuje oves a výrobky z ovsa
Obsahuje žito a žitné deriváty
Obsahuje pšenici a její deriváty

HiPP Children's Organic Fruit Müsli je zdravé snídaně pro děti od 10. měsíce do věku mateřské školy. Pro děti, které ráno nejí hodně, je HiPP dětské bio ovocné müsli vhodné také jako svačina ráno nebo odpoledne. Krmte z misky nebo nabídněte lžíci.
Fóliový sáček zaručuje optimální čerstvost a ochranu chuti. Tento výrobek opustil náš dům v perfektním stavu - před použitím se ujistěte, že je fóliový sáček neporušený.

Do misky dejte přibližně 6 lžící (35 g) müsli. Přidejte 100 ml mléka (plnotučné mléko nebo HiPP 3 BIO Combiotik). Alternativně můžete přejít na HiPP děti od 1 roku. Smíchejte lžící - müsli je hotové. Připravte každé jídlo čerstvé. Nezahřívejte müsli v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!).

Průměrné nutriční informace na 100 g
Výhřevnost 371 kcal / 1 565 kJ
Tuk 4,7 g
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g
Sacharidy 66,8 g
Sacharidy, z toho cukr 13,2 g
Vláknina 8,5 g
Bílkoviny 11 g
Ekvivalent soli <0,05 g
Sodík <0,02 g
Vitamin B 1, thiamin 1,1 mg

Organické müsli pro kojence a batolata

Složení: CELÉ ZRNA VLÁKNA * 28%, CELÉ ZRNA VLÁKNA Oves * 28%, jablečné pyré * (1) 19%, celozrnná mouka * 11% (PŠENICE *, JEČMEN *, Oves *, ŽITO*, ŠPALDA* **) , banánové vločky * (1) 11%, švestkové vločky * (1) 1,7% (švestkové pyré *, rýžová mouka *), kukuřičná mouka *, vitamin B1. * z ekologické produkce. ** Špalda je DRUH PŠENICE. (1) získané z přibližně 58 g čerstvého organického ovoce na připravenou müsli porci (135 g)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: