Hipp BIO Dětské ovocné müsli od 10. měsíce 200g

Kód: 2891
88 Kč 44 Kč / 100 g
Není dostupné

Ideální pro začátek dne: Dětské ovocné müsli Hipp obsahuje obzvláště jemné kousky, které se snadno žvýkají. Malí průzkumníci mohou podniknout první pokusy o vlastní lžíci. Müsli je přiměřené věku a je přizpůsobeno nutričním potřebám malých dětí a obsahuje pouze přísně testované organické přísady. Od 10. měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje špaldu a špaldové výrobky
Obsahuje ječmen a výrobky z ječmene
Obsahuje obiloviny obsahující lepek a obilné výrobky obsahující lepek
Obsahuje oves a výrobky z ovsa
Obsahuje žito a žitné deriváty
Obsahuje pšenici a její deriváty

HiPP Children's Organic Fruit Müsli je zdravé snídaně pro děti od 10. měsíce do věku mateřské školy. Pro děti, které ráno nejí hodně, je HiPP dětské bio ovocné müsli vhodné také jako svačina ráno nebo odpoledne. Krmte z misky nebo nabídněte lžíci.
Fóliový sáček zaručuje optimální čerstvost a ochranu chuti. Tento výrobek opustil náš dům v perfektním stavu - před použitím se ujistěte, že je fóliový sáček neporušený.

Do misky dejte přibližně 6 lžící (35 g) müsli. Přidejte 100 ml mléka (plnotučné mléko nebo HiPP 3 BIO Combiotik). Alternativně můžete přejít na HiPP děti od 1 roku. Smíchejte lžící - müsli je hotové. Připravte každé jídlo čerstvé. Nezahřívejte müsli v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!).

Průměrné nutriční informace na 100 g
Energie 371 kcal / 1 565 kJ
Tuk 4,7 g
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g
Sacharidy 66,8 g
Sacharidy, z toho cukr 13,2 g
Vláknina 8,5 g
Bílkoviny 11 g
Ekvivalent soli <0,05 g
Sodík <0,02 g
Vitamin B 1, thiamin 1,1 mg

Organické müsli pro kojence a batolata

Složení: CELOZRNNÉ PŠENIČNÉ VLOČKY * 28%, CELOZRNNÉ OVESNÉ VLOČKY * 28%, jablečné pyré * (1) 19%, celozrnná mouka * 11% (PŠENICE *, JEČMEN *, OVES *, ŽITO*, ŠPALDA* **) , banánové vločky * (1) 11%, švestkové vločky * (1) 1,7% (švestkové pyré *, rýžová mouka *), kukuřičná mouka *, vitamin B1. * z ekologické produkce. ** Špalda je DRUH PŠENICE. (1) získané z přibližně 58 g čerstvého organického ovoce na připravenou müsli porci (135 g)

Výrobce: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, D-85273 PFAFFENHOFEN. Vyrobeno v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny jsou rozmixovány do jemného pyré. Bez přídavku soli, aromat, barviv a konzervačních látek - dle zákona. HiPP používá do příkrmů vlastní odrůdu mrkve Dulcis. Je charakteristická mohutným tělem, sladkou a výraznou chutí a vysokým obsahem živin.

HiPP BIO zásady

• Použití jen nejkvalitnějších surovin a návrat k pěstování původních odrůd.
• Pravidelné testování půdy "Zdravá půda=zdravá rostlina=zdravé zvíře či zdravý člověk."
• Zemědělství bez použití pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv.
• Ovoce a zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba.
• Šetrné zpracování surovin tak, aby si uchovaly důležité živiny a vitamíny.

Víte, že

mrkev by se měla vysazovat na stejné pole – do stejné půdy jen jednou za 7 let? 

Mrkev je náročná a citlivá rostlina. Jakékoli vybočení z optimálních podmínek má dopad na kvalitu úrody. A právě proto HiPP zemědělci střídají půdu a plodiny, které v ní rostou, každý rok. Tímto způsobem udržují půdu zdravou a výživnou, a právě taková půda je základ pro zdravé plodiny.

HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU

Každá sklenička HiPP příkrmu projde až 260 přísnými kontrolami. Přes rozbory půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Nejmodernější laboratoře HiPP umí detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

HiPP je víc než jen BIO.

Rodinná firma s tradicí

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před více než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

Za kvalitu produktů osobně ručí majitel.