Hipp bio křupavé müsli - kachničky od 15. měsíce 200g

Kód: 2888
88 Kč 44 Kč / 100 g
Momentálně nedostupné

Se 74% směsí organických zrn a vtipnými křupavými kachnami a květinami: Hipp Kinder Knusper-Müesli je vhodný pro věk a je přizpůsoben nutričním potřebám malých dětí a obsahuje pouze přísně testované organické přísady. Obsahuje větší kusy pro starší děti a je ideální pro začátek dne. Od 15. měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje špaldu a špaldové výrobky
Obsahuje ječmen a výrobky z ječmene
Obsahuje obiloviny obsahující lepek a obilné výrobky obsahující lepek
Obsahuje oves a výrobky z ovsa
Obsahuje žito a žitné deriváty
Obsahuje pšenici a její deriváty
Může obsahovat stopy mléka a mléčných derivátů
Může obsahovat stopy sóji a derivátů sóji

HiPP Kinder Knusper-Müesli je cenným snídaňovým jídlem pro děti od 15. měsíce. Pro děti, které ráno nejí hodně, je HiPP Kinder Knusper-Müesli vhodný také jako svačina ráno nebo odpoledne. Křupavé kachny a květiny slibují zábavu pro malé i velké. Díky tomu je müsli obzvláště husté. Zkontrolujte, zda to vaše dítě již může žvýkat. Jinak nechte müsli asi 5 minut máčet, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Krmte z misky nebo nabídněte lžíci. Do misky dejte cca 35 g (cca 6 polévkových lžící) müsli. Přidejte 100 ml mléka. Dětské mléko HiPP je vhodné pro batolata (do müsli přidejte 3 odměrné lžíce sušeného mléka a přidejte 90 ml vody). Smíchejte lžící, v případě potřeby nechte nabobtnat - müsli je hotové. Připravte každé jídlo čerstvé. Nezahřívejte müsli v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!).

Bio müsli pro batolata s 13% obilných křupavých kachen a květin

Složení: Celozrnné obilné vločky * * 74% (PŠENICE *, OVES *, JEČMEN*, ŠPALDA* **, ŽITO*, proso *), banánové vločky *, PŠENIČNÁ MOUKA *, rýžová mouka *, kukuřičná mouka *, kakaový prášek *, lyofilizovaný ovocný přípravek * (jahody *, maliny *, koncentrát mrkvové šťávy *), vitamin B1. * z ekologické produkce. ** Špalda je DRUH PŠENICE. Může obsahovat stopy MLÉKA a SÓJE.

Průměrné nutriční informace na 100 g
Energie 370 kcal / 1 563 kJ
Tuk 3,1 g
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g
Sacharidy 70,9 g
Sacharidy, z toho cukry 9,6 g
Vláknina 7,6 g
Bílkoviny 10,7 g
Ekvivalent soli <0,05 g
Sodík <0,02 g
Vitamin B 1, thiamin 0,85 mg

Výrobce: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, D-85273 PFAFFENHOFEN. Vyrobeno v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny jsou rozmixovány do jemného pyré. Bez přídavku soli, aromat, barviv a konzervačních látek - dle zákona. HiPP používá do příkrmů vlastní odrůdu mrkve Dulcis. Je charakteristická mohutným tělem, sladkou a výraznou chutí a vysokým obsahem živin.

HiPP BIO zásady

• Použití jen nejkvalitnějších surovin a návrat k pěstování původních odrůd.
• Pravidelné testování půdy "Zdravá půda=zdravá rostlina=zdravé zvíře či zdravý člověk."
• Zemědělství bez použití pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv.
• Ovoce a zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba.
• Šetrné zpracování surovin tak, aby si uchovaly důležité živiny a vitamíny.

Víte, že

mrkev by se měla vysazovat na stejné pole – do stejné půdy jen jednou za 7 let? 

Mrkev je náročná a citlivá rostlina. Jakékoli vybočení z optimálních podmínek má dopad na kvalitu úrody. A právě proto HiPP zemědělci střídají půdu a plodiny, které v ní rostou, každý rok. Tímto způsobem udržují půdu zdravou a výživnou, a právě taková půda je základ pro zdravé plodiny.

HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU

Každá sklenička HiPP příkrmu projde až 260 přísnými kontrolami. Přes rozbory půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Nejmodernější laboratoře HiPP umí detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

HiPP je víc než jen BIO.

Rodinná firma s tradicí

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před více než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

Za kvalitu produktů osobně ručí majitel.