Bambinchen kozí kojenecké mléko 400g

Kód: 2813/POC
581 Kč 145,25 Kč / 100 g

Zvolte variantu

Bambinchen se vyznačuje velmi příznivým poměrem mastných kyselin, hodnotnými aminokyselinami a vysoce kvalitními bílkovinami s vysokou stravitelností. Vzhledem k tomu, že Bambinchen má pouze nízký potenciál pro alergie, může být zajímavý pro rodiny se sklonem k ekzémům nebo intoleranci na bílkoviny kravského mléka. Kojenecká kojenecká výživa z kozího mléka je bezpečný a účinný zdroj výživy pro kojence - to bylo ověřeno a certifikováno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin EFSA.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné.

Před začátkem použití počáteční mléčné výživy vám doporučujeme v této souvislosti přemýšlet také o sociálním a finančním dopadu vašeho rozhodnutí. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem.

Pro nejlepší rozhodnutí, jakou výživu zvolit pro vaše děťátko, požádejte o radu vašeho pediatra.

Detailní informace

Druh: Počáteční od narození 1
na objednání, odešleme ve středu 22.9. | 2813/POC
581 Kč
Druh: Navazující od ukončeného 6. měsíce 2
na objednání, odešleme ve středu 22.9. | 2813/NAV
581 Kč

Detailní popis produktu

Pokyny pro skladování
Neotevřené plechovky skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření jej vzduchotěsně uzavřete a nechte jej vychladnout a uschnout. Nevhodná příprava nebo skladování může mít nepříznivé účinky na zdraví.

Návod k použití
Obsah spotřebujte do 4 týdnů. Nikdy neohřívejte jídlo v mikrovlnné troubě. Návod k použití: Používejte pouze přiloženou odměrku 4,3 g. Přidejte jednu odměrnou lžíci sušeného mléka do 30 ml vody. Pamatujte, že objem připraveného jídla je o něco větší než množství přidané vody.

příprava

Příprava kojenecké mléčné výživy Bambinchen ® V plechovce je odměrná lžíce 4,3 g. Postupujte prosím pečlivě podle našich pokynů. Používejte pouze přiloženou odměrku a dávkujte přesně. Před přípravou jídla si očistěte ruce. 1. Sterilizujte lahve, cumlíky a jiné předměty vařením nebo použitím schváleného zařízení. 2. Naplňte požadované množství převařené a poté ochlazené vody do sterilizované sací lahve. 3. Přidejte požadovaný počet odměrných lžiček sušeného mléka Bambinchen®. Volně naplňte odměrku a práškem vyhlaďte nůž. 4. Vždy přidejte jednu odměrnou lžičku sušeného mléka Bambinchen® do 30 ml vody v láhvi na krmení. 5. Lahvičku pevně uzavřete víčkem a silným protřepáním rozpusťte prášek ve vodě. 6. Před krmením zkontrolujte teplotu jídla přiložením několika kapek na zápěstí.


Složení: Pasterizovaná sušená KOZÍ MLÉKO (43%), LAKTÓZA, rostlinné oleje (řepkový olej, slunečnicový olej s vysokým obsahem oleje, slunečnicový olej), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, cholinchlorid, antioxidanty: slunečnicový lecitin, L-tryptofan, L-isoleucin, taurin, L-karnitin.

adresa společnosti
Blauer Planet GmbH
Kirchweg 22
34346 Hedemünden
Německo

Nutriční hodnoty
Průměrné nutriční informace na 100 ml produktu připraveného k přímé konzumaci
Výhřevnost 66 kcal / 280 kJ
Tuk 3,4 g
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g
Tuk, z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,6 g
Tuk, z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,53 g
Sacharidy 7,4 g
Sacharidy, z toho cukry 7,4 g
Vaječný bílek 1,3 g
Sůl ekvivalent 0 g
Sodík 19 mg
Biotin 2,3 ug
Vápník 53 mg
Chlorid 57 mg
Železo 0,65 mg
Fluorid 0,0065 mg
Kyselina listová 22 µg
Jód 13 µg
Draslík 70 mg
Měď 0,049 mg
Hořčík 4,6 mg
Mangan 0,009 mg
Niacin 0,66 mg
Kyselina pantothenová 0,35 mg
Fosfor 39 mg
Selen 2,5 µg
Vitamin A 56 µg
Vitamin B 1, thiamin 0,062 mg
Vitamin B 12 0,18 µg
Vitamin B 2, riboflavin 0,12 mg
Vitamin B 6 0,036 mg
Vitamin C 13 mg
Vitamin D 1,5 µg
Vitamin E 1,5 mg
Vitamin K 6,7 µg
Zinek 0,49 mg
Kyselina alfa-linolenová 53 mg
Kyselina arachidonová 16 mg
Karnitin 0,9 mg
Cholin, celkem 21 mg
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 15 mg
Inositol 3,9 mg
Kyselina linolová 400 mg
Taurin 4,6 mg
Přesný název produktu:
Vzorec kojeneckého mléka na bázi kozího mléka

Složení: Pasterizované celé kozí MLÉKO, laktóza (z MLÉKA), směsi rostlinných olejů (slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový olej, slunečnicový olej), antioxidanty (slunečnicový lecitin, extrakt bohatý na tokoferol), pasterizovaný kozí MILK prášek, mořský FISH olejový prášek, oleo prášek (zdroj dokverosa-hexa) Minerály (citrát sodný, citrát vápenatý, hydroxid vápenatý, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný), cholinchlorid, L-tyrosin, L-tryptofan, L-cystin, vitamíny (DL-α-tokoferylacetát, nikotinamid, cholekalacetát, cholin , D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, fylochinon, thiamin hydrochlorid, riboflavin, hydrochlorid pyridoxinu, kyselina listová, kyselina L-askorbová, D-biotin), L-isoleucin, taurin, L-karnitin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: