Hipp Babysanft Rodinná koupel 1l

Kód: 282
179 Kč 17,90 Kč / 100 ml
Není dostupné

HIPP BabySanft Familienbad pěna do koupele 1000 l Sensitiv

Rodinná koupel pro malé i velké, vhodná pro celou rodinu. S přírodním extraktem z mandlí. Složení, které nezpůsobuje slzy. Obzvláště jemné a citlivé složení k pokožce. Podporuje přirozený ochranný plášť pokožky. Vhodná péče o jemnou a citlivou pokožku při koupání. Barví vodu ve vaně modře. Má krémovou, jemnou pěnu pro potěšení z koupání. Pokožka zůstane vláčná a hebká i při každodenním koupání. pH neutrální. Je vhodné také pro pokožku náchylnou k ekzémům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HIPP BabySanft Familienbad pěna do koupele 1000 l Sensitiv

Rodinná koupel pro malé i velké, vhodná pro celou rodinu. S přírodním extraktem z mandlí. Složení, které nezpůsobuje slzy. Obzvláště jemné a citlivé složení k pokožce. Podporuje přirozený ochranný plášť pokožky. Vhodná péče o jemnou a citlivou pokožku při koupání. Barví vodu ve vaně modře. Má krémovou, jemnou pěnu pro potěšení z koupání. Pokožka zůstane vláčná a hebká i při každodenním koupání. pH neutrální. Je vhodné také pro pokožku náchylnou k neurodermatitidě.

  • pěna do koupele
  • složení žádné slzy
  • s extraktem z BIO mandlí
  • čistí a stará se o citlivou pokožku
  • obzvláště jemný a citlivý
  • pH neutrální
  • barvy vody do koupele modré

POUŽITÍ:
Dávkování: 2-3 silné postříkání do tekoucí napouštějící se vany.

SLOŽENÍ:
viz Ingredients na produktu. Složení bez éterických olejů, bez mýdla, bez silikonů, bez živočišných surovin, bez mikroplastů, bez parafinového oleje a SENSITIVE, aby se minimalizovala alergická rizika, bez vůní podezřelých z alergie (podle Cosmetics VO). Veganské složení.

UPOZORNĚNÍ:
Nenechávejte děti bez dozoru.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:
Zcela prázdný a důkladně čistý plastový obal lze recyklovat. Třídění odpadu má smysl. Chraňte živnotní prostředí. Označení Vegan - produkt šetrný k lidem, životnímu prostředí i zvířatům. Netestováno na zvířatech.

Výrobce: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, D-85273 PFAFFENHOFEN. Vyrobeno v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny jsou rozmixovány do jemného pyré. Bez přídavku soli, aromat, barviv a konzervačních látek - dle zákona. HiPP používá do příkrmů vlastní odrůdu mrkve Dulcis. Je charakteristická mohutným tělem, sladkou a výraznou chutí a vysokým obsahem živin.

HiPP BIO zásady

• Použití jen nejkvalitnějších surovin a návrat k pěstování původních odrůd.
• Pravidelné testování půdy "Zdravá půda=zdravá rostlina=zdravé zvíře či zdravý člověk."
• Zemědělství bez použití pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv.
• Ovoce a zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba.
• Šetrné zpracování surovin tak, aby si uchovaly důležité živiny a vitamíny.

Víte, že

mrkev by se měla vysazovat na stejné pole – do stejné půdy jen jednou za 7 let? 

Mrkev je náročná a citlivá rostlina. Jakékoli vybočení z optimálních podmínek má dopad na kvalitu úrody. A právě proto HiPP zemědělci střídají půdu a plodiny, které v ní rostou, každý rok. Tímto způsobem udržují půdu zdravou a výživnou, a právě taková půda je základ pro zdravé plodiny.

HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU

Každá sklenička HiPP příkrmu projde až 260 přísnými kontrolami. Přes rozbory půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Nejmodernější laboratoře HiPP umí detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

HiPP je víc než jen BIO.

Rodinná firma s tradicí

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před více než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

Za kvalitu produktů osobně ručí majitel.