Hipp Combiotik dětské mléko 2+ 600 g

Kód: 3752
349 Kč 58,17 Kč / 100 g
Není dostupné

HIPP Combiotik dětské mléko 2+

Vyberte pro své dítě kvalitní německou značku Hipp, která nabízí mléčnou výživu od narození až do více než dvou let.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné.

Před začátkem použití počáteční mléčné výživy vám doporučujeme v této souvislosti přemýšlet také o sociálním a finančním dopadu vašeho rozhodnutí. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem.

Pro nejlepší rozhodnutí, jakou výživu zvolit pro vaše děťátko, požádejte o radu vašeho pediatra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Silné kosti s vitamínem D a vápníkem
  • Zdravý imunitní systém díky vitamínům A, C a D
  • Přísun energie vhodný pro děti díky sníženému obsahu bílkovin
  • Pro normální funkci štítné žlázy prostřednictvím jódu

 

  • Dětské mléko HiPP Combiotik 2+ bylo vyvinuto odborníky na výživu a poskytuje růstové stavební kameny, které malé děti potřebují v důležité vývojové fázi 2 až 3 let. Díky obsaženému vitamínu D a vápníku podporuje zdravou tvorbu kostí. Zároveň vitamíny A a C přispívají k normálnímu imunitnímu systému. Navíc obsahuje přírodní kultury kyseliny mléčné. HiPP Combiotik Kindermilch 2+ lze také s malou námahou použít mnoha způsoby - například do müsli, společně s ovocem jako smoothie nebo večer před čištěním zubů.

 

 
Potravina by měla tvořit pouze součást smíšené a vyvážené stravy malého dítěte.
 
Obsahuje Mléko a mléčné deriváty
Obsahuje Ryby a jejich deriváty
 
Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Výrobek spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!). Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na cca 40 °C - 50 °C (Aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily), nepřelévejte výrobek příliš horkou vodou.). 2/3 připravené vody nalijeme do láhve. Odměrku lehce naplníme výrobkem a zarovnáme opačnou stranou nože. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C). Teplotu prověříme.
 
Výrobce: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, D-85273 PFAFFENHOFEN. Vyrobeno v Německu.
 
Složení:
ODTUČNĚNÉ MLÉKO, LAKTÓZA, rostlinné oleje (palmový olej**, řepkový olej, slunečnicový olej), galaktooligosacharidy z LAKTÓZY, citrát draselný, ortofosforečnan vápenatý, citrát vápenatý, síran hořečnatý, RYBÍ OLEJ, vitamín C, síran zinečnatý, síran železitý, stabilizátor kyseliny mléčné, přírodní kultury kyseliny mléčné (Limosilactobacillus fermentum hereditum®) (1), vitamin B2, vitamin A, jodičnan draselný, Metafolin®(3) (L-methylfolát vápenatý), biotin, vitamin D, vitamin B12. (1) Limosilactobacillus fermentum CECT5716, (3)Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo, **Palmový olej z udržitelného pěstování, certifikovaný nezávislými kontrolními orgány
 
Věnujte prosím, pozornost informacím o alergenech.
 
 Průměrné nutriční údaje na 100 ml hotového výrobku Kalorická hodnota 51 kcal / 212 kJ Tuk 2,8 g z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,2 g z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,4 g sacharidy 5,1 g z toho cukry 5,1 g z toho mléčný cukr 4,9 g vláknina 0,7 g Bílkoviny 0,96 g Ekvivalent soli 0,05 g Biotin 3,6 ug Vápník 120 mg železo 1,2 mg Kyselina listová 11,3 µg Jód 14 ug Draslík 155 mg Hořčík 12 mg Fosfor 71 mg Vitamín B2, riboflavin 0,18 mg Vitamín A 36 µg Vitamín B12 0,38 µg Vitamín C 7,7 mg Vitamín D 2,9 µg Zinek 0,41 mg Kyselina alfa linolenová 0,04 g Kyselina dokosahexaenová (DHA) 7,7 mg Kyselina linolová 0,31 g Sodík 0 mg Galaktooligosacharidy (GOS) 0,7 g
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny jsou rozmixovány do jemného pyré. Bez přídavku soli, aromat, barviv a konzervačních látek - dle zákona. HiPP používá do příkrmů vlastní odrůdu mrkve Dulcis. Je charakteristická mohutným tělem, sladkou a výraznou chutí a vysokým obsahem živin.

HiPP BIO zásady

• Použití jen nejkvalitnějších surovin a návrat k pěstování původních odrůd.
• Pravidelné testování půdy "Zdravá půda=zdravá rostlina=zdravé zvíře či zdravý člověk."
• Zemědělství bez použití pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv.
• Ovoce a zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba.
• Šetrné zpracování surovin tak, aby si uchovaly důležité živiny a vitamíny.

Víte, že

mrkev by se měla vysazovat na stejné pole – do stejné půdy jen jednou za 7 let? 

Mrkev je náročná a citlivá rostlina. Jakékoli vybočení z optimálních podmínek má dopad na kvalitu úrody. A právě proto HiPP zemědělci střídají půdu a plodiny, které v ní rostou, každý rok. Tímto způsobem udržují půdu zdravou a výživnou, a právě taková půda je základ pro zdravé plodiny.

HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU

Každá sklenička HiPP příkrmu projde až 260 přísnými kontrolami. Přes rozbory půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Nejmodernější laboratoře HiPP umí detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

HiPP je víc než jen BIO.

Rodinná firma s tradicí

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před více než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

Za kvalitu produktů osobně ručí majitel.