Hipp BIO Combiotik 2 dětské mléko 600 g

Kód: 3741
418 Kč 69,67 Kč / 100 g
Není dostupné

Vyberte pro své dítě kvalitní německou značku Hipp, která nabízí mléčnou výživu od narození až do více než dvou let.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné.

Před začátkem použití počáteční mléčné výživy vám doporučujeme v této souvislosti přemýšlet také o sociálním a finančním dopadu vašeho rozhodnutí. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem.

Pro nejlepší rozhodnutí, jakou výživu zvolit pro vaše děťátko, požádejte o radu vašeho pediatra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • vhodné pro děti od ukončeného 6. měsíce
  • inspirováno mateřským mlékem
  • pro zdravý vývoj
Hipp BIO Combiotik mléčná výživa malých dětí 2 je připravována tak, aby dítě dostávalo všechny důležité živiny pro zdravý vývoj. Obsahuje v mateřském mléce se přirozeně vyskytující kultury mléčného kvašení a obzvláště v prvních měsících života důležité Omega-3 mastné kyseliny, které podporují správný vývoj mozku a nervové soustavy. Hipp BIO Combiotik mléčná výživa malých dětí 2 je zdrojem vitamínů A, C, D, které podporují normální funkci imunitního systému dítěte.
 
Potravina by měla tvořit pouze součást smíšené a vyvážené stravy malého dítěte.
 
Obsahuje Laktóza
Obsahuje Mléko a mléčné deriváty
Obsahuje Ryby a jejich deriváty
 
Dodržujte návod na přípravu mléčné výživy a uvedená doporučení. Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření). 1. Pitnou vodu před každou přípravou převaříme a necháme zchladnout na teplotu cca. 40 až 50 °C.* Použijte 180 ml pitné vody pro přípravu celého balení, získáte tak 200 ml připravené výživy. 2. 2/3 připravené vody nalijeme do láhve. 3. Přidáme celý obsah balení. 4. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. 5. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme. 6. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca. 37 °C). Teplotu prověříme. * Aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily), nepřelévejte výrobek vařící vodou.
 
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml výrobku určeného ke konzumaci
Energetická hodnota 68 kcal / 285 kJ
Tuky 3,7 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Tuky, z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,6 g
Tuky, z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 7,2 g
Sacharidy, z toho cukry 7,8 g
Vláknina 0,4 g
Bílkoviny 1,3 g
Biotin 1,6 µg
Vápník 70 mg
Chlorid 52 mg
Železo 1 mg
Kyselina listová 10 µg
Jód 15 µg
Draslík 80 mg
Měď 0,054 mg
Hořčík 6,3 mg
Mangan 0,007 mg
Niacin 0,53 mg
Kyselina pantothenová 0,35 mg
Fosfor 40 mg
Vitamín B2, Riboflavin 0,14 mg
Selen 3,9 µg
Vitamín A 56 µg
Vitamín B1, Thiamin 0,037 mg
Vitamín B12, Kobalamin 0,1 µg
Vitamín B6, Pyridoxin 0,042 mg
Vitamín C 10 mg
Vitamín D 1,6 µg
Vitamín E 0,8 mg
Vitamín K 5 µg
Zinek 0,5 mg
Kyselina alfa-linolenová 0,06 g
Galaktóza 0,4 g
Kyselina linolová 0,42 g
Sodík 20 mg

 

Složení: Odtučněné MLÉKO*, LAKTÓZA* (z MLÉKA*), rostlinné oleje* (palmový*, řepkový, slunečnicový*), produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLÉKA*) RYBÍ olej1, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, chlorid draselný, seleničitan sodný, L-tyrozin, síran zinečnatý, L-tryptofan, citronan sodný, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová + L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, L-cystein, jodičnan draselný, nikotinamid, mléčné kultury (L. fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý (Metafolin®3), fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin. Vztahuje se k sušenému stavu potraviny.
z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství
*z ekologického zemědělství
1 obsahuje DHA (dle legislativy) - přispívá k normálnímu vývoji zraku u kojenců. Účinek je dosažen při denním příjmu 100 mg DHA 2Limosilactobacillus fermentum CECT5716 3Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. Hipp je jediná kojenecká výživa s bioaktivním folátem Metafolin®.
 
Věnujte prosím, pozornost informacím o alergenech.

Výrobce: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, D-85273 PFAFFENHOFEN. Vyrobeno v Německu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MB Avatar autora | 30.7.2022
Rychlé odeslání. Děkuji a doporučuji ????

Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny jsou rozmixovány do jemného pyré. Bez přídavku soli, aromat, barviv a konzervačních látek - dle zákona. HiPP používá do příkrmů vlastní odrůdu mrkve Dulcis. Je charakteristická mohutným tělem, sladkou a výraznou chutí a vysokým obsahem živin.

HiPP BIO zásady

• Použití jen nejkvalitnějších surovin a návrat k pěstování původních odrůd.
• Pravidelné testování půdy "Zdravá půda=zdravá rostlina=zdravé zvíře či zdravý člověk."
• Zemědělství bez použití pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv.
• Ovoce a zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba.
• Šetrné zpracování surovin tak, aby si uchovaly důležité živiny a vitamíny.

Víte, že

mrkev by se měla vysazovat na stejné pole – do stejné půdy jen jednou za 7 let? 

Mrkev je náročná a citlivá rostlina. Jakékoli vybočení z optimálních podmínek má dopad na kvalitu úrody. A právě proto HiPP zemědělci střídají půdu a plodiny, které v ní rostou, každý rok. Tímto způsobem udržují půdu zdravou a výživnou, a právě taková půda je základ pro zdravé plodiny.

HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU

Každá sklenička HiPP příkrmu projde až 260 přísnými kontrolami. Přes rozbory půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Nejmodernější laboratoře HiPP umí detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

HiPP je víc než jen BIO.

Rodinná firma s tradicí

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před více než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

Za kvalitu produktů osobně ručí majitel.