Hipp BIO Combiotik 1 dětské mléko 600 g

Kód: 3736
449 Kč 74,83 Kč / 100 g
Není dostupné

HIPP Bio Combiotik 1 mléčná výživa

Vyberte pro své dítě kvalitní německou značku Hipp, která nabízí mléčnou výživu od narození až do více než dvou let.

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné.

Před začátkem použití počáteční mléčné výživy vám doporučujeme v této souvislosti přemýšlet také o sociálním a finančním dopadu vašeho rozhodnutí. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem.

Pro nejlepší rozhodnutí, jakou výživu zvolit pro vaše děťátko, požádejte o radu vašeho pediatra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • vhodná od narození
  • inspirováno mateřským mlékem
  • pro zdravý vývoj
Hipp BIO Combiotik mléčná výživa malých dětí 1 je vhodná od narození a je připravována tak, aby dítě dostávalo všechny důležité živiny pro zdravý vývoj. Obsahuje v mateřském mléce se přirozeně vyskytující kultury mléčného kvašení a obzvláště v prvních měsících života důležité Omega-3 mastné kyseliny, které podporují správný vývoj mozku a nervové soustavy.
 
Potravina by měla tvořit pouze součást smíšené a vyvážené stravy malého dítěte.
 
Obsahuje Mléko a mléčné deriváty
Obsahuje Ryby a jejich deriváty
 
Nesprávná příprava nebo uchovávání připravené láhve by mohlo vést k ohrožení zdraví Vašeho dítěte. Připravujte výživu před každým krmením čerstvou. Zbytky znovu nepoužívejte. Láhev a všechny její součásti vždy pečlivě vymyjte. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při pokojové teplotě a zamezte kolísání teplot. Výrobek spotřebujte do 3 týdnů od otevření obalu. Neohřívejte výživu v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření!). Pitnou vodu před každou přípravou čerstvě převaříme a necháme zchladnout na cca 40 °C - 50 °C (Aby nedošlo k poškození přírodních kultur mléčného kvašení (Laktobacily), nepřelévejte výrobek příliš horkou vodou.). 2/3 připravené vody nalijeme do láhve. Odměrku lehce naplníme výrobkem a zarovnáme opačnou stranou nože. Odměřené množství výrobku přidáme do láhve. Láhev uzavřeme a důkladně protřepeme. Přidáme zbytek vody a opět několikrát důkladně protřepeme. Zchladíme na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C). Teplotu prověříme.
 
Výrobce: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, D-85273 PFAFFENHOFEN. Vyrobeno v Německu.
 
Složení:
Odtučněné MLÉKO*, produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, rostlinné oleje* (palmový*, řepkový*, slunečnicový*), LAKTÓZA* (z MLÉKA*), galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLÉKA*), RYBÍ olej1, chlorid draselný, Mortierella alpina olej, cholin, citronan sodný, L-fenylalanin, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, seleničitan sodný, síran zinečnatý, uhličitan vápenatý, síran hořečnatý, L-tryptofan, L-histidin, síran železnatý, jodičnan draselný, stabilizátor kyselina mléčná, L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), mléčné kultury (L. fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran manganatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý (Metafolin®3), fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin, kyanokobalamin (vitamín B12). Vztahuje se k sušenému stavu potraviny.
z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství
*z ekologického zemědělství
1 obsahuje DHA jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu
2 Limosilactobacillus fermentum CECT5716 3Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. Hipp je jediná kojenecká výživa s bioaktivním folátem Metafolin®
 
Věnujte prosím, pozornost informacím o alergenech.
 
 
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml výrobku určeného ke konzumaci
Energetická hodnota 66 kcal / 276 kJ
Tuky 3,6 g
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g
Tuky, z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,6 g
Tuky, z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy 7 g
Sacharidy, z toho cukry 7 g
Vláknina 0,3 g
Bílkoviny 1,25 g
Biotin 1,5 µg
Vápník 51 mg
Chlorid 51 mg
Železo 0,5 mg
Fluor < 0,005 mg
Kyselina listová 10 µg
Jód 15 µg
Draslík 66 mg
Měď 0,053 µg
Hořčík 4,5 mg
Mangan 0,005 mg
Niacin 0,34 mg
Kyselina pantothenová 0,5 mg
Fosfor 30 mg
Vitamín B2, Riboflavin 0,14 mg
Selen 3,8 µg
Vitamín A 54 µg
Vitamín B1, Thiamin 0,06 µg
Vitamín B12, Kobalamin 0,15 µg
Vitamín B6, Pyridoxin 0,04 mg
Vitamín C 8,9 mg
Vitamín D 1,5 µg
Vitamín E 0,7 mg
Vitamín K 5,1 µg
Zinek 0,5 mg
Kyselina alfa-linolenová 0,06 g
Kyselina arachidonová 13,2 mg
Cholin, celkem 25 mg
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 13,2 mg
Galaktóza 0,3 g
Inositol 4,2 mg
Kyselina linolová 0,4 g
Sodík

20 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny jsou rozmixovány do jemného pyré. Bez přídavku soli, aromat, barviv a konzervačních látek - dle zákona. HiPP používá do příkrmů vlastní odrůdu mrkve Dulcis. Je charakteristická mohutným tělem, sladkou a výraznou chutí a vysokým obsahem živin.

HiPP BIO zásady

• Použití jen nejkvalitnějších surovin a návrat k pěstování původních odrůd.
• Pravidelné testování půdy "Zdravá půda=zdravá rostlina=zdravé zvíře či zdravý člověk."
• Zemědělství bez použití pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv.
• Ovoce a zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba.
• Šetrné zpracování surovin tak, aby si uchovaly důležité živiny a vitamíny.

Víte, že

mrkev by se měla vysazovat na stejné pole – do stejné půdy jen jednou za 7 let? 

Mrkev je náročná a citlivá rostlina. Jakékoli vybočení z optimálních podmínek má dopad na kvalitu úrody. A právě proto HiPP zemědělci střídají půdu a plodiny, které v ní rostou, každý rok. Tímto způsobem udržují půdu zdravou a výživnou, a právě taková půda je základ pro zdravé plodiny.

HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU

Každá sklenička HiPP příkrmu projde až 260 přísnými kontrolami. Přes rozbory půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Nejmodernější laboratoře HiPP umí detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

HiPP je víc než jen BIO.

Rodinná firma s tradicí

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před více než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

Za kvalitu produktů osobně ručí majitel.