Hipp Bio Ovocná šťáva Červené hrozny a jablko

Kód: 3315
48 Kč 9,60 Kč / 100 ml
Není dostupné
  • Organický nápoj z více ovocných džusů se železem
  • Bez přidaného cukru *
  • Se železem pro duševní vývoj
  • Jemné a málo kyselé
  • Organické ovoce HiPP + železo červené hroznové víno v jablku od 6. měsíce je míchaný nápoj připravený k pití a ideální jako dárce vitamínů k jídlu. Neobsahuje žádný přidaný cukr * a je jemný a málo kyselý. Od této chvíle je nápoj ve skleněné láhvi. S velmi vysokou recyklovatelností> 90% je sklo ekologicky výhodným obalem. * Složky přirozeně obsahují cukr.
  • 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO ovocný nektar vyrobený z jablečného džusu, červeného hroznového džusu a aróniové šťávy s vitamínem C a železem; částečně z koncentrátů ovocných šťáv; Obsah ovoce nejméně 59% Složení: Ovocný džus * 59% (jablečný džus * z koncentrátu jablečného džusu, nízkokyselý červený hroznový džus *, nízkokyselý jablečný džus * z koncentrátu jablečného džusu, aroniový džus * z koncentrátu aronového džusu), voda, vitamin C (L - kyselina askorbová), síran železnatý. * Z ekologické produkce.

Průměrná nutriční informace na 100 ml Energie 30 kcal / 126 kJ Tuk 0,2 g Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 6,9 g Sacharidy, z toho cukry 6,6 g Bílkoviny 0,1 g Ekvivalent soli <0,05 g Sodík <0,02 g Železo 0,9 mg Vitamin C 10 mg

Výrobce: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, D-85273 PFAFFENHOFEN. Vyrobeno v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny jsou rozmixovány do jemného pyré. Bez přídavku soli, aromat, barviv a konzervačních látek - dle zákona. HiPP používá do příkrmů vlastní odrůdu mrkve Dulcis. Je charakteristická mohutným tělem, sladkou a výraznou chutí a vysokým obsahem živin.

HiPP BIO zásady

• Použití jen nejkvalitnějších surovin a návrat k pěstování původních odrůd.
• Pravidelné testování půdy "Zdravá půda=zdravá rostlina=zdravé zvíře či zdravý člověk."
• Zemědělství bez použití pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv.
• Ovoce a zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba.
• Šetrné zpracování surovin tak, aby si uchovaly důležité živiny a vitamíny.

Víte, že

mrkev by se měla vysazovat na stejné pole – do stejné půdy jen jednou za 7 let? 

Mrkev je náročná a citlivá rostlina. Jakékoli vybočení z optimálních podmínek má dopad na kvalitu úrody. A právě proto HiPP zemědělci střídají půdu a plodiny, které v ní rostou, každý rok. Tímto způsobem udržují půdu zdravou a výživnou, a právě taková půda je základ pro zdravé plodiny.

HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU

Každá sklenička HiPP příkrmu projde až 260 přísnými kontrolami. Přes rozbory půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Nejmodernější laboratoře HiPP umí detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

HiPP je víc než jen BIO.

Rodinná firma s tradicí

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před více než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

Za kvalitu produktů osobně ručí majitel.