Hipp Bio 100% Džus banán, jablko

Kód: 3333
29 Kč 14,50 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
  • Bio banán Hipp v jablku chutná přirozeně a jemně. Protože pečlivě připravené přísady přirozeně obsahují cukr, není přidán žádný cukr.
  • 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO jablečno-banánová šťáva částečně z koncentrátu ovocných šťáv. 100% obsah ovocné šťávy Složení: Nízkokyselý jablečný džus * z koncentrátu jablečného džusu 85%, banánová dřeň * 15%, vitamin C. * Z ekologické produkce.

Průměrná nutriční informace na 100 ml Energie 53 kcal / 224 kJ Tuk 0,1 g Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 12,5 g Sacharidy, z toho cukr 11,8 g Bílkoviny 0,3 g Ekvivalent soli <0,05 g Sodík <0,02 g Vitamin C 25 mg

Výrobce: HiPP GmbH & Co. Vertrieb KG, D-85273 PFAFFENHOFEN, Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Pečlivě vybrané druhy BIO zeleniny jsou rozmixovány do jemného pyré. Bez přídavku soli, aromat, barviv a konzervačních látek - dle zákona. HiPP používá do příkrmů vlastní odrůdu mrkve Dulcis. Je charakteristická mohutným tělem, sladkou a výraznou chutí a vysokým obsahem živin.

HiPP BIO zásady

• Použití jen nejkvalitnějších surovin a návrat k pěstování původních odrůd.
• Pravidelné testování půdy "Zdravá půda=zdravá rostlina=zdravé zvíře či zdravý člověk."
• Zemědělství bez použití pesticidů a chemicky syntetizovaných hnojiv.
• Ovoce a zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba.
• Šetrné zpracování surovin tak, aby si uchovaly důležité živiny a vitamíny.

Víte, že

mrkev by se měla vysazovat na stejné pole – do stejné půdy jen jednou za 7 let? 

Mrkev je náročná a citlivá rostlina. Jakékoli vybočení z optimálních podmínek má dopad na kvalitu úrody. A právě proto HiPP zemědělci střídají půdu a plodiny, které v ní rostou, každý rok. Tímto způsobem udržují půdu zdravou a výživnou, a právě taková půda je základ pro zdravé plodiny.

HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU

Každá sklenička HiPP příkrmu projde až 260 přísnými kontrolami. Přes rozbory půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Nejmodernější laboratoře HiPP umí detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu.

HiPP je víc než jen BIO.

Rodinná firma s tradicí

Společnost HiPP začala s BIO farmařením již v roce 1956, tedy před více než 60 lety. Společnost se stala průkopníkem BIO farmaření, a zatímco BIO se stává fenoménem posledních let, pro HiPP jsou striktní BIO pravidla naprostou samozřejmostí už desítky let.

Za kvalitu produktů osobně ručí majitel.