Aptamil Comfort dětské mléko od narození

Kód: 3498
640 Kč 80 Kč / 100 g
na objednání, odešleme v pátek 24.9.

Pro dietu s tříměsíční kolikou, plynatostí a zácpou
Speciální struktura tuku a štěpený protein
Snížená laktóza

800 g

Důležité upozornění:
Kojení je pro vaše dítě nejlepší, protože mateřské mléko poskytuje dítěti všechny základní živiny. Kojení je
navíc nejlevnější formou výživy, dobrou ochranou před infekcemi a alergiemi a podporuje vztah matky a dítěte.
Před použitím náhradní kojenecké výživy se prosím poraďte se svou porodní asistentkou nebo pediatrem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnostní informace
Co se týče výživy: Kojení je tou nejlepší výživou pro vaše dítě. Pokud chcete používat Aptamil Comfort, promluvte si se svým pediatrem nebo klinikou. Použití: Používejte prosím pouze pod lékařským dohledem. Aptamil Comfort je vhodný pro výlučné krmení kojenců od narození. Aptamil Comfort není vhodný pro děti náchylné k alergiím. Přípravek Aptamil Comfort se nesmí používat, pokud již existuje alergie na bílkoviny kravského mléka nebo existuje podezření na takovou alergii. Příznaky by měly ustoupit po několika dnech. Pokud ne, kontaktujte znovu svého pediatra. Pro zdraví zubů: Veškerá dětská výživa obsahuje sacharidy. Častý kontakt s potravinami obsahujícími sacharidy může způsobit zubní kaz. Nenechte své dítě láhev neustále sát.

Přísada
Složení: hydrolyzovaný syrovátkový proteinový koncentrát (z MLÉKA), rostlinné oleje (palmový olej, řepkový, slunečnicový olej, kokosový olej), glukózový sirup, škrob, galaktooligosacharidy (z MLÉKA), maltodextrin, laktóza (z MLÉKA), fruktooligosacharidy, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, cholinchlorid, olej z Mortiella alpina, ortofosforečnan hořečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, vitamin C, inositol, taurin, síran železnatý II, L-karnitin, síran zinečnatý, nukleotidy (sodné soli uridinu, cytidin, adenosin, inosin , guanosin-5-monofosfát), vitamín E, kyselina pantothenová, niacin, síran měďnatý, vitamín B2, emulgátor (SÓJOVÝ LECITIN), vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, jodid draselný, kyselina listová, antioxidant (askorbylový palmový olej), síran manganatý II, seleničitan sodný, vitamin K, vitamin D, biotin, vitamin B12.

Pokyny
Příprava: Při přípravě Aptamil® Comfort pečlivě dodržujte návod k použití. Nesprávná příprava a skladování může vést ke zdravotním problémům v důsledku růstu nežádoucích bakterií. Připravte jídlo čerstvě před každým jídlem a okamžitě ho nakrmte. Zbytky jídla znovu nepoužívejte. Důkladně očistěte láhev, dudlík a kroužek. Neohřívejte mléčné jídlo v mikrovlnné troubě (riziko přehřátí). 1. Čerstvou převařenou pitnou vodu nechejte vychladnout na přibližně 40 ° C a do láhve nalijte 2/3 požadovaného množství vody. 2. Pro přesnější dávkování prášku setřete přiloženou odměrku na škrabce. Používejte pouze přiloženou odměrku. 3. Nalijte požadované množství prášku do lahve. Odložte odměrku do držáku lžíce. 4. Uzavřete láhev a důkladně protřepejte svisle, přidejte zbývající množství pitné vody a znovu důkladně protřepejte. 5. Otevřete lahvičku a připojte dudlík. Zkontrolujte obsah lahve na pitnou teplotu (přibližně 37 ° C).

Právní odmítnutí odpovědnosti
Použití: Používejte prosím pouze pod lékařským dohledem. Aptamil Comfort je vhodný k výlučnému krmení kojenců od narození. Aptamil Comfort není vhodný pro děti náchylné k alergiím. Přípravek Aptamil Comfort se nesmí používat, pokud již existuje alergie na bílkoviny kravského mléka nebo existuje podezření na takovou alergii. Příznaky by měly ustoupit po několika dnech. Pokud ne, kontaktujte znovu svého pediatra. pro zdraví zubů: Všechny dětské příkrmy obsahují sacharidy. Častý kontakt s potravinami obsahujícími sacharidy může způsobit zubní kaz. Nenechte své dítě láhev neustále sát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: