Aptamil AR Anti-Reflux speciální výživa od narození

Kód: 3495
640 Kč 80 Kč / 100 g
na objednání, odešleme ve středu 22.9.

Bojuje vaše dítě s regurgitací tekutin a pliváním? Aptamil Anti-Reflux je ideální pro řízení stravy se zvýšeným pliváním a říhání. Používejte pouze pod lékařským dohledem.
ZVLÁŠTNÍ RECEPT: Díky přírodnímu objemovému činidlu ze svatojánského chleba je jídlo obzvláště krémové. Díky tomu zůstává lépe v žaludku a snižuje tok zpět do jícnu (reflux).
PRAKTICKÉ SKLADOVÁNÍ: Aptamil Box umožňuje snadnou manipulaci s měřicí lžičkou a čerstvým práškem díky uzavíratelnému západkovému zámku.
SNADNÁ PŘÍPRAVA: Při přípravě Aptamil Anti-Reflux Complete Food pečlivě dodržujte návod k použití. Neohřívejte mléčné jídlo v mikrovlnné troubě (riziko přehřátí).

800 g

Důležité upozornění:
Kojení je pro vaše dítě nejlepší, protože mateřské mléko poskytuje dítěti všechny základní živiny. Kojení je
navíc nejlevnější formou výživy, dobrou ochranou před infekcemi a alergiemi a podporuje vztah matky a dítěte.
Před použitím náhradní kojenecké výživy se prosím poraďte se svou porodní asistentkou nebo pediatrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Laktóza (z MLÉKA), rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový olej), ODSTÍNĚNÉ MLÉKO, demineralizovaná syrovátka (z MLÉKA), galaktooligosacharidy (z MLÉKA), zahušťovadlo ze svatojánského chleba (3,5%), syrovátkový koncentrát (z MLÉKO), ortofosforečnan vápenatý, RYBÍ OLEJ, syrovátkový protein (z MLÉKA), fruktooligosacharidy, olej z Mortierella alpina, cholin cholin, citrát draselný, citrát sodný, chlorid draselný, vitamin C, chlorid manganatý, emulgátor (SOY LECITHIN), inositol, taurin , uhličitan vápenatý, síran železnatý II, L-tryptofan, síran zinečnatý, L-karnitin, vitamin E, nukleotidy (sodné soli uridinu, cytidin, adenosin, inosin, guanosin 5-monofosfát), antioxidanty (askorbylpalmitát), kyselina pantothenová, niacin, síran měďnatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, vitamín B2, kyselina listová, jodid draselný, síran manganatý II, seleničitan sodný, vitamín K, vitamin D, biotin, vitamín B12.

Návod k použití
Při přípravě Aptamil 'Anti-Reflux Complete Food pečlivě dodržujte pokyny k použití. Nesprávná příprava a skladování může vést ke zdravotním problémům v důsledku růstu nežádoucích bakterií. Připravte jídlo čerstvě před každým jídlem a okamžitě ho nakrmte. Zbytky jídla znovu nepoužívejte. Důkladně očistěte láhev, dudlík a kroužek. Neohřívejte mléčné jídlo v mikrovlnné troubě (riziko přehřátí). 1. Čerstvou převařenou pitnou vodu nechejte vychladnout na přibližně 40 ° C a do láhve nalijte 2/3 požadovaného množství vody. 2. Přesné dávkování prášku otřete přiloženou odměrkou na škrabce. Nalijte požadované množství prášku do láhve a odložte odměrnou lžičku do držáku. Používejte pouze přiloženou odměrku.3. Uzavřete láhev a intenzivně třepejte přibližně 10 sekund, nalijte zbývající množství pitné vody a znovu silně protřepejte. 4. Po přípravě nechte Aptamil AR kompletní jídlo máčet po dobu 5 minut. 5. Poté znovu krátce protřepejte, nasaďte dudlík a zkontrolujte teplotu pití (přibližně 37 ° C).

Varovná upozornění
Co se týče výživy: Kojení je tou nejlepší výživou pro vaše dítě. Pokud chcete použít kompletní potravinu Aptamil proti zpětnému toku, poraďte se se svým pediatrem nebo klinikou. Použití: Používejte prosím pouze pod lékařským dohledem. Kompletní krmivo Aptamil Anti-Reflux je vhodné od narození k exkluzivní výživě kojenců. Nepoužívejte Aptamil Anti-Reflux Complete Food společně se zahušťovadlem Aptamil Anti-Reflux. Kompletní krmivo Aptamil Anti-Reflux není vhodné pro děti náchylné k alergiím a předčasně narozené děti. Plivání a říhání by měly být sníženy použitím Aptamil Anti-Reflux Complete Nutrition. Pokud tomu tak není, kontaktujte znovu svého pediatra. Pro zdraví zubů: Veškerá dětská výživa obsahuje sacharidy. Častý kontakt s potravinami obsahujícími sacharidy může způsobit zubní kaz. Nenechte své dítě láhev neustále sát.

Zákonné oznámení
Pokyny pro kojení: O stravě: Kojení je nejlepší dietou pro vaše dítě. Pokud chcete použít Aptamil® Anti-Reflux Complete Food, poraďte se se svým pediatrem nebo klinikou. Další informace: Pro použití: Používejte prosím pouze pod lékařským dohledem. Kompletní krmivo Aptamil Anti-Reflux je vhodné pro výhradní výživu kojenců od narození. Nepoužívejte Aptamil Anti-Reflux Complete Food společně se zahušťovadlem Aptamil Anti-Reflux. Aptamil Anti-Reflux Complete Food není vhodný pro děti náchylné k alergiím a předčasně narozené děti. Plivání a říhání by měly být sníženy použitím Aptamil Anti-Reflux Complete Nutrition. Pokud tomu tak není, kontaktujte znovu svého pediatra. pro zdraví zubů: Všechny dětské příkrmy obsahují sacharidy. Častý kontakt s potravinami obsahujícími sacharidy může způsobit zubní kaz. Nenechte své dítě láhev neustále sát.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: